Legenda grįžo!

Legenda grįžo!

Pagaliau po 17 metų grįžo legenda – Nokia 3310! Ir grįžo toks pat kompaktiškas ir išvaizdus kaip ir 2000 metais.

Telefono korpusas, kaip ir priklauso, liko plastikinis ir turintis senąjį retro žavesį, telefonas sveria tik 79,6 gramus, todėl lyginant su šiuolaikiniais telefonais gali lengvai pasimesti kišenėje.

Telefonas gaminamas 4 spalvų – tradicinės mėlynos, taip pat pilkos, geltonos, bei raudonos.

Nors ekrano dydis ir atrodo kaip iš praeities, tačiau šį kartą jis yra pritaikytas šiems laikams – neliečiamas, spalvotas, 2.4 colio ekranas, kurio raiška 240 x 320, kurio pilnai pakaks įprastinėms funkcijoms ir legendiniam žaidimui Snake J

Operacinė sistema bus šiek tiek patobulinta Nokia Series 30+, kurioje yra klasikinės programos kaip skambučių žurnalas, kontaktai, pranešimai, kalendorius, Opera interneto naršyklė ir fotoaparatas.

Telefonas veiks tik 2G tinkle, todėl naršymas nebus itin greitas, tačiau tai neturėtų būti didelė problema, kadangi interneto naršymas nėra šio telefono pagrindinė funkcija. Gamintojas žada kad po kurio laiko į šį telefoną bus galima įdiegti supaprastintas Twitter ir Facebook programų versijas.

Telefonas nepaiko WiFi, bet turi Bluetooth, 3.5mm ausinių lizdą, radijo imtuvą, bei microSD kortelių lizdą.

Nors elemento talpa nėra įspūdinga - 1,200mAh, tačiau telefonas gali tarnauti budėjimo režimu iki 31 paros, iki 22 valandų pokalbio metu, bei iki 39 valandų radijo klausymo, todėl elemento turėtų pakakti ilgam laikui. Telefonas kraunamas per microUSB jungtį.

Atsirado ir nauja funkcija – kamera! Ji yra 2 MP su blykste, tačiau neturi HDR ar panoraminio vaizdo fotografavimo funkcijų. Nuotraukų kokybė yra tikrai nebloga kokybė vertinant kameros galimybes.

Orientacinė telefono kaina – 49 Eur.

Naujienos

Nauja telefonų apsauga jau pas mus salone

Apsaugokite savo telefoną nuo įbrėžimų ir dūžių su lenktu apsauginiu stiklu!

lenktas stiklas

plačiau


HTC One M8 ir Samsung Galaxy S5 jau prekyboje!

htc_samsung

Visiems ilgai laukusiems naujųjų HTC One M8 ir Samsung Galaxy S5 gera naujiena – jau turime juos prekyboje už ypač patrauklią kainą 1940 Lt. Kviečiame visus norinčius juos įsigyti paskubėti, nes telefonų kiekis labai ribotas.

plačiau


Drėgmei atsparūs dėklai ir ausinės

vandeniui_atsparus

Nuo šiol pas mus galima įsigyti DryCASE dėklų ir ausinių telefonams bei plančetiniams kompiuteriams

plačiau


Pagaliau pasirodė pirma oficiali naujojo HTC One nuotrauka.

htc_one

Pagaliau pasirodė pirma oficiali naujojo HTC One nuotrauka.

HTC One atsikratė tradicinės trijų mygtukų kombinacijos ir paliko tik atgal ir namų mygtukus ekrano apačioje.

plačiau


Pagaliau pasirodė naujasis Apple iPhone 5

Pagaliau paaiškėjo naujojo Apple iPhone 5 išvaizda ir techninės specifikacijos. Apple iPhone 5 turės 4-colių ekraną su 1136 x 640 pikselių rezoliucija, A6 procesoriumi , 8 MP kamera. Naujasis iPhone yra plonesnis ir lengvesnis nei jo pirmtakai, atitinkamai storis - 7.6mm ir svoris - 112 gramų.

apple iphone-5-1-620x413

plačiau